Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Грілки хімічні Basecamp для рук, для ніг, для тіла

Сортування:
за популярністю за новизною спочатку дешевше за назвою

Грілки BaseCamp

В поході, в парку, на прогулянці або на тренуванні – усюди, де ви можете змерзнути, в пригоді стануть хімічні грілки BaseCamp. Вони ефективно зігрівають та дарують відчуття тепла. Завдяки збалансованій пропорції складових, такі портативні обігрівачі дають комфортне тепло та працюють в середньому 8-10 годин. Їх гідно оцінили вже туристи, спортсмени та військові. Адже завдяки тому, які бувають хімічні грілки BaseCamp, ви можете купити оптимальний варіант саме для своїх пригод.

Як працює хімічна грілка?

Переди тим, як розбиратись, завдяки чому хімічна грілка гріє, варто звернути увагу на її склад. Всередині тканинної оболонки знаходиться суміш з залізного порошку та деревного вугілля, крім цього до складу входить вермикуліт та сіль. Ці складові між собою жодним чином не взаємодіють, поки до них немає доступу кисню. Тому усі грілки BaseCamp мають герметичне пакування.

При розпакуванні інгредієнти вступають у взаємодію з киснем і починається хімічна реакція, в процесі якої і виділяється тепло. Саме завдяки цьому такі портативні обігрівачі і видають тепло. В залежності від призначення та розмірів моделей склад всередині дещо варіюється – одні ви будете використовувати для рук, де завжди є вільний доступ кисню, а інші – для обігріву ніг, де обʼєм повітря в черевиках обмежений.

Типи хімічних грілок BaseCamp

В залежності від призначення усі хімічні грілки BaseCamp можна поділити на:

  • Грілки для тіла, які мають зручну клейку поверхню, завдяки чому їх можна зафіксувати на одязі.

Звернуть увагу, фіксувати грілки можна тільки на одяг, уникаючи прямого контакту зі шкірою. Інакше є ймовірність отримати низькотермальний опік.

  • Грілки для рук постачаються парами, де кожна запакована окремо. Гріють в середньому до 10 годин. В перші години видають температуру до 60 градусів, з часом поступово температура знижується до 40 градусів.
  • Грілки для ніг представлені в двох варіантах – ви можете купити грілки-устілки на всю стопу або ж лише половинки, які забезпечать теплом пальці ніг.

Крім цього, хімічні обігрівайки можна розподілити за розміром. Сюди можна віднести:

Де купити хімічні грілки BaseCamp?

Повний асортимент хімічних грілок представлений на нашому сайті. Купити грілки онлайн можна в нашому інтернет-магазині. Консультанти допоможуть з вибором та оформленням покупки, а служби доставки привезуть ваше замовлення в найкоротші терміни.

Вгору