Хто ми?

BaseCamp (в перекладі з англ. «базовий табір») – це основа основ для кожного мандрівника. Саме звідси починається будь-яка пригода чи подорож, саме сюди ви повертаєтесь після мандрівок. Саме базовий табір виступає вашим прихистком під час негоди. Тож ми створюємо не просто спорядження, а простір, де кожен знайде все необхідне для своїх пригод.

В бізнесі BaseCamp – це молодий український бренд, що впевнено займає провідні позиції на ринку. Асортимент нашої продукції регулярно поповнюється новинками та актуальними товарами, серед яких хімічні грілки, кемпінгові меблі, гелі для розпалювання вогню, складні каремати та багато іншого.

Філософія нашого бренду

На ринку ми є брендом-початківцем, але насправді ми тривалий час вивчали особливості спорядження, його функціональність та ефективність в складних умовах використання. Ми запозичили все найкраще від світових брендів та розробили свою продукцію, яка задовільнить найвибагливішого клієнта.

Наша задача – це забезпечити туриста усім необхідним за доступними цінами. Адже завдяки розміщенню виробничих потужностей в Україні вдалось досягти низьких цін та забезпечити контроль якості на кожному етапі виготовлення. А наші інженери щоразу поповнюють асортимент практичними товарами, які тестує уся наша команда.

Наша місія

Наша місія – це створення доступного функціонального спорядження. Наше натхнення – це ви та ваш комфорт на природі. Ми турбуємось про деталі. Саме тому меблі для кемпінгу будуть завжди зручними, а килимки для походів надійними та витривалими. Наші хімічні грілки – це надійне джерело тепла в холодні дні як в походах, так і на прогулянці в парку.

Обираючи BaseCamp ви обираєте якісну продукцію та підтримуєте вітчизняного виробника.

Створення нашої продукції

Розробка спорядження – це складний процес, що включає ідею, вирішення технічних питань та власне виробництво. Крім цього, варто зазначити, що при розробці продукції BaseCamp кожен може зробити свій внесок та вдосконалити наші товари. Ми прислухаємось до ваших побажань, коректуючи уже наявну продукцію та розширюючи асортимент новинками. Тому ми впевнені в якості та функціональності усієї нашої продукції.

Особливості наших товарів

BaseCamp – це в першу чергу якісна продукція. Наші інженери враховують не лише економічні фактори, але й умови використання. Ми натхненні природою та відпочинком, тому уся продукція задовольняє вимоги outdoor пригод.

Серед переваг товарів від BaseCamp можна виділити:

 • Доступність. Розмістивши виробництво в Україні ми змогли суттєво знизити ціну в порівнянні з іноземними конкурентами без втрати якості.
 • Практичність. На сьогодні асортимент бренду складають туристичні килимки, репеленти, меблі для кемпінгу, спеціалізовані миючі засоби та засоби по догляду за технологічним одягом та вовною, хімічні грілки, товари для розведення вогню, газові балони. Усе це забезпечує комфорт та полегшує туристичний побут на природі.
 • Довговічність. Крісла та килимки для відпочинку на природі розраховані на тривале використання за будь-яких умов.
 • Безпечність та екологічність. Хімічні грілки та засоби для прання BaseCamp не мають в своєму складі шкідливих речовин та не забруднюють навколишнє середовище.

Асортимент товарів BaseCamp

Одна з наших основних задач – це розширення асортименту. Завдяки цьому ви зможете купити усі туристичні товари для походу, сплаву, кемпінгу або відпочинку на дачі в одному місці і бути впевненими в їх якості.

Наш асортимент включає:

 • Кемпінгові меблі – це складні крісла та стільці. Вони можуть бути додатково оснащені поличками, кишеньками, відкидними столиками, мʼякими підлокітниками.
 • Туристичні килимки. Складні пінки для походів та відпочинку на природі забезпечать комфорт та теплоізоляцію за будь-яких умов. В нашій лінійці є як базові моделі для літнього відпочинку, так і утеплені каремати на фользі для холодних походів. А розширена модель Hunter Wide IXPE є найуніверсальнішою та найпопулярнішою серед різних категорій покупців.
 • Засоби для розпалювання вогню включають штормові сірники, сухе пальне (сухий спирт) на основі уротропіну, та гелі для розпалу вогню. Останні, до речі, представлені в різних дозуваннях, тому можна купити гель для розведення вогнища для дачі або для походу в гори. Крім цього, в лінійці є ручні пили та пальники для твердого палива, які вже гідно оцінили військові та виживальники.
 • Репеленти представлені у вигляді спреїв, кремів, просочень. Крім цього для захисту від комарів ми пропонуємо купити фумігатор, який буде працювати в будь-яких умовах.
 • Засоби для прання та догляду за спорядженням допоможуть не лише очистити одяг від складних забруднень, але й продовжити його терміни служби. В лінійці є спеціалізовані миючі засоби для мембранного одягу, вовни, засоби по догляду за термобілизною, для виведення надскладних забруднень на туристичному та технологічному одязі. Також ви також можете купити спреї для взуття.
 • Хімічні грілки – це надійне тепло будь-де. Одноразові грілки для рук, ніг, спини та тіла забезпечують комфортним теплом та не дають замерзнути в найскладніших умовах.
 • Газові балони з чотирьохсезонною сумішшю представлені в декількох обʼємах, завдяки чому купити газ для походу можна як в малих 100-грамових балонах, так і в великих – по 450 грамів.
 • Додаткові аксесуари включають похідні дрібниці у вигляді термоковдр та хімічного світла.

Де нас знайти?

Купити всю продукцію нашого бренду можна в магазинах-партнерах: